Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» запрошує взяти участь у майстер-класі «Як говорити з дітьми про події, що відбуваються в країні»

Актуальність.

В періоди невизначеності, інформаційної війни та продовження бойових дій, усі відчувають значну напруженість. У ситуації постійного впливу стресу знаходяться діти, які є вразливими та чутливими до переживань дорослих та інформації, яку вони отримують в школі, дитячому садочку, чують на вулиці. Знаходячись один на один із потоком новин та чуток, діти починають домислювати, фантазувати, у зв’язку з чим відчувають реальну загрозу їх життю. Вони подають нам, дорослим, сигнали про потребу «поговорити», «роз’яснити», коли програють накопичені переживання у своїх іграх у війну, постійних запитаннях, настійливій, «приставучій» поведінці, надмірній агресії, порушеннями сну та погіршенні навчання. Саме мимовільний перегляд новин та картин бойових дій, мовчазні переживання значимих дорослих можуть спричинити у дітей: прояви порушення базової довіри до світу та дорослих, актуалізації страхів, (особливо страху смерті), психосоматичні захворювання, посттравматичні стресові розлади, неврози. Тому, важливим є уміння батьків, значимих дорослих та спеціалістів розпізнавати «тривожні дзвіночки», вчасно надати інформацію відповідно до віку та потреби дитини: через гру, складання розповіді, казки, промальовування.

Цільова аудиторія. Батьки, психологи, соціальні педагоги, працівники благодійних та громадських організацій, прийомні батьки та батьки-вихователі, спеціалісти ЦСССДМ, фахівці з соціальної роботи, соціальні працівники, спеціалісти служб у справах дітей та усі охочі навчитися.

Мета тренінгу: попередження проявів ПТСР та стабілізації психоемоційного стану дітей в умовах суспільної нестабільності.

Проходження даного майстер-класу допоможе учасникам:

набути уміння розпізнавати потреби дітей та способи їх задоволення;
дізнатись про прояви ПТСР;
побудова бесіди та інформування дитини відповідно до запиту та віку.
розвинути навички диференціації емоцій у дітей;
розвинути навички саморегуляції, самоусвідомлення через гру, складання казок, малювання;
формування довірливих, гармонійних стосунків з батьками та значимими дорослими.
Час проведення майстер-класу.

Вівторок, 21 жовтня 2014 року. Майстер-клас триватиме 3 години. Навчання проходитиме з 17:00 до 20:00.

Тренер – Пашко Наталія —залучений тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ), психолог Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей». Наталія є ведучою терапевтичних груп для батьків та дітей. З 2013 року проводить тренінги для кандидатів у прийомні батьки та батьки – вихователі ДБСТ, спеціалістів соціальної сфери з питань захисту прав дітей.

Сертифікат.
По завершенню майстер-класу учасники отримають сертифікат.

Місце проведення тренінгу.
Тренінг проходитиме в офісі МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» за адресою: м. Київ, вул. Гусовського, 12/7 (10 хв. пішки від метро Печерська), вхід біля ресторану «Августін», зліва від вхідних дверей необхідно натиснути на кнопку домофону та чекати, доки Вас зустрінуть.

Реєстрація.

Для участі необхідно до 15 жовтня 2014 року зареєструватись на веб-сайті http://ildc.org.ua/ua/treninhy/reyestratsiya-na-treninh

При реєстрації необхідно вказати Ваше повне ім’я, місце роботи/посаду та контактний телефон.

УЧАСТЬ У МАЙСТЕР-КЛАСІ БЕЗКОШТОВНА!!!

Учасники, які не зареєструвалися, не будуть допущенні до навчання!

Контактна особа.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо організації тренінгу звертайтеся до програмного директора МЦРЛ за телефоном:
093 722 99 71, Дар’я Бондаренко.

Leave a Reply

Your email address will not be published.