Якщо ви молоді, активні та цілеспрямовані, маєте досвіт у продажах або прагнете розвиватися у цьому напрямі, тоді цей майстер-клас саме для вас!

+ Бонус – можливість подальшого працевлаштування

Майстер-клас в першу чергу зацікавить усіх, хто прагне реалізувати свої можливості у сфері продажів і у майбутньому стати співробітниками компанії.

Дата: 6 серпня (четвер)

Місце: офіс MBA Strategy, вул. Богдана Хмельницького, 32, офіс # 3

Час: 12:00

Участь у майстер-класі безкоштовна. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 4 серпня.

Дмитро Бондар – засновник компанії MBA Strategy. Дмитро має великий досвід у створенні та управлінні успішними відділами продажів. Більше 10 років займається освітою в Україні та за кордоном і особисто підготував близько 200 студентів до вступу в топові бізнес-школи та університети світу. Член міжнародної ради AIGAC (Лос-Анджелес) з питань вступу до вищих навчальних закладів. Постійний доповідач на багатьох освітніх конференціях в Україні та за кордоном.

Олеся Глущук – керівник В2В напрямки FASTFORWARD. Олеся 7 років у компанії, закриває угоди не менше 50 000 доларів навіть в кризу. Являється керівником незвичайної компанії FASTFORWARD, єдиної компанії в СНД, яка навчає через досвід світових компаній. Вважає свою команду другою сім’єю, а чай з клієнтами на узбережжі – найсмачнішим у світі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.