Представники малого та середнього бізнесу Дніпродзержинська (Дніпропетровська область) визначилися з проблемами і перешкодами, що стоять на шляху підприємництва в місті, та сформували низку пропозицій щодо реформ на місцевому та національному рівні напередодні місцевих виборів – 2015. Це відбулося в серпні 2015 року під час проведених двох фокус-груп, зорганізованих за підтримки проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада».

Як повідомив регіональний координатор проекту Олег Каспаров, згадані пропозиції  планується також винести на подальше обговорення за круглим столом, до участі у якому буде запрошено як представників підприємницького середовища, так і кандидатів до місцевих рад.

Контактна особа: Олег Каспаров, pravozakhyst@gmail.com, +38 050 452 12 52

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine.

 Юсадиlogo bbnbnbni

Leave a Reply

Your email address will not be published.