Другий місяць команда Центру «Тамариск» опікується і надає всебічну підтримку дорослим та дітям  у модульному містечку для переселенців у м. Дніпро.

Саме тут знайшли притулок сім’ї з дітьми із зруйнованої Київщини, Харківщини та Донбасу. Для них експерти Тамариска проводять юридичні консультації, їм надається психологічна підтримка.

20 травня у модульного містечку для дітей Центр «Тамариск» розпочав серію майстер-класів з петриківського розпису в партнерстві з Дніпропетровським художнім музеєм. У першому майстер-класі взяла участь директор музею  Тетяна Шапоренко. З дітьми працювали студенти Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу.

На першу зустріч зібрались діти від 6 до 15 років. Фахівці розповіли їм про традиції та історію петриківського декоративного розпису, який внесений ЮНЕСКО до списку нематеріальної спадщини людства. Діти побачили гарні ілюстрації, тарілки з петриківським розписом та навчилися малювати найвідоміший елемент розпису – «цибулька».

Вони спробували себе у ролі художників, навчилися користуватися палітрами, пензликами та різними фарбами. У кожного вийшла своя чудова «цибулька».

Діти були дуже задоволені і подарували свої малюнки батькам.

Діти та батьки були раді, що навчання продовжується. Друга зустріч відбудеться вже 24 травня.

  

Leave a Reply

Your email address will not be published.