Другий місяць команда Центру «Тамариск» опікується і надає всебічну підтримку дорослим та дітям  у модульному містечку для переселенців у м. Дніпро.

Саме тут знайшли притулок сім’ї з дітьми із зруйнованої Київщини, Харківщини та Донбасу. Для них експерти Тамариска проводять юридичні консультації, їм надається психологічна підтримка.

20 травня у модульного містечку для дітей Центр «Тамариск» розпочав серію майстер-класів з петриківського розпису в партнерстві з Дніпропетровським художнім музеєм. У першому майстер-класі взяла участь директор музею  Тетяна Шапоренко. З дітьми працювали студенти Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу.

На першу зустріч зібрались діти від 6 до 15 років. Фахівці розповіли їм про традиції та історію петриківського декоративного розпису, який внесений ЮНЕСКО до списку нематеріальної спадщини людства. Діти побачили гарні ілюстрації, тарілки з петриківським розписом та навчилися малювати найвідоміший елемент розпису – «цибулька».

Вони спробували себе у ролі художників, навчилися користуватися палітрами, пензликами та різними фарбами. У кожного вийшла своя чудова «цибулька».

Діти були дуже задоволені і подарували свої малюнки батькам.

Діти та батьки були раді, що навчання продовжується. Друга зустріч відбудеться вже 24 травня.

Захід було проведено Центром «Тамариск» за підтримки Human Rights House Foundation та профінансований Європейським Союзом.

  

Leave a Reply

Your email address will not be published.