17 грудня у місті Львові відбувся круглий стіл на тему партнерства громадськості і влади.

Участь в обміні досвідом брали представники громадських об’єднань, влади та журналісти із Дніпропетровської та Львівської областей.
Голова Центру громадської адвокатури Тетяна Яцків представила огляд існуючих інструментів громадського впливу на формування та реалізацію державної та місцевої політики, а також аналіз сильних та слабких сторін застосування цих інструментів.
Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Дмитро Посипанко представив результати роботи структурного підрозділу та проект «зеленої книги» діяльності департаменту на наступний рік.
Тетяна Карельська, голова Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ), розповіла про досвід співпраці громадськості із різними структурами влади у своєму регіоні.
Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» Олексій Літвінов здійснив аналіз потенційних змін, які можуть стосуватись нормативного регулювання різних видів інструментів громадської участі, в тому числі консультативно-дорадчих органів та громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.
Анджеліка Пилипенко, депутат Дніпропетровської міської ради та громадська активістка, розповіла про напрацювання та співпрацю між органами самоорганізації населення та органами влади на Дніпропетровщині.
Учасники ділились історіями успіху, обмінювались досвідом і особливостями співпраці з органами публічної влади на Дніпропетровщині та Львівщині.
Захід проводився програмою правової підтримки НУО ГО «Центру громадської адвокатури» (Львів) в партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Департаменту   інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації в рамках щорічного проведення Днів Партнерства інститутів громадянського суспільства.
DSC_070611212 DSC_069111113

Leave a Reply

Your email address will not be published.