Дипломатична академія України при МЗС України та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні оголошують конкурс на участь Літній школі «Безпека в небезпеці».

Мета Літньої школи:

· сприяти детальному обговоренню пріоритетів безпекового існування України;

· допомогти учасникам розібратися в складній безпековій ситуації, що склалася в світі;

· познайомити учасників із можливими шляхами протидії або нейтралізації загроз з метою захисту інтересів української держави;

· залучити молодих експертів і аналітиків до формування політичної думки через обговорення сучасних викликів та загроз, що постають переж міжнародними акторами.

Програмою Літньої школи передбачено проведення двох тематичних блоків щодо сучасних викликів та загроз, що постають перед державою Україна, а також нових викликів безпеки для міжнародних акторів поза межами України, спричинених політично-соціальними трансформаціями, що мають за мету вплив або зміну глобального світового порядку.

Літня школа будуватиметься як на використанні традиційних освітніх елементів, зокрема виступів та лекцій відомих міжнародних та вітчизняних експертів, науковців, фахівців в галузі міжнародної безпеки в сучасному її розумінні, так і застосуванні новітніх інтерактивних методик навчання.

Літня Школа відбудеться 24-26 червня 2015 року.

Серед підтверджених спікерів Школи:

Франц Тьоннес, депутат Бундестагу, заступник голови Комітету з зовнішніх справ, фракція Соціал-демократичної партії Німеччини;

Вольфганг Ріхтер, старший науковий співробітник,Німецького інституту міжнародних та безпекових студій(SWP), Берлін;

Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі запрошуються слухачі, студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, а також молоді фахівці у галузі міжнародних відносин та безпеки. Присутність на усіх лекціях Школи є обов’язковою умовою участі.

Для участі заповніть, будь ласка аплікаційну форму та надішліть її на скриньку summerschool.dau@gmail.com. Зберігаючи її, будь ласка вкажіть в назві ваше прізвище англійськими літерами (наприклад:Petrov.doc).

Кінцевий термін подачі заявок – 14 червня 2014 року. Оголошення результатів відбору – 16 червня 2014 року.

Робочі мови Літньої школи – українська, англійська (частина занять буде відбуватися англійською мовою без перекладу, тому достатній для розуміння та вираження своїх думок рівень знання англійської мови є необхідною умовою участі).

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні покриває витрати на харчування та проживання (для учасників із інших міст). Проїзд у межах України покривається за рахунок самих учасників і/або навчальних закладів та установ, які їх відряджають.

З додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, електронною адресою summerschool.dau@gmail.com або за тел. +380 44 234 00 38 (контактна особа – Марія Коваль, проектний координатор Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні).

Leave a Reply

Your email address will not be published.