30 вересня 2014 року у м. Дніпропетровськ по вул. Набережна Леніна, 33 (готель «Дніпропетровськ) з 10:00 до 12:00 – пройшов круглий стіл«Європейська інтеграція Вишеградських країн: досвід реформ та уроки для України». На цьому заході був присутній менеджер з комунікацій Центру «Тамариск» та волонтери Сергій Ганжа, і Катерина Соколова.

Організаторами даного заходу виступив Фонд «Демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва». Цікавим стало спілкування з учасниками-експертами круглого столу:

Марія Золкіна – політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»;

Григорій Месежніков – директор Інституту суспільних справ (Братислава, Словаччина); Вацлав Кріж – експерт Центру європейської політики (Прага, Чехія);

Олексій Сидорчук – політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»;

Головною метою круглого столу – було поділитися з українськими громадськими діячами і взагалі в цілому з державними представниками, – тим досвідом, який країни Вишеградської четвірки придбали на шляху європеїзації. Цікавими для учасників стали представлені експертами результати міжнародного експертного опитування. Дане опитування проводилося в Чехії, Словаччині та Польщі – і допоміг чітко визначити всі плюси і мінуси виконаної роботи в кожній з країн, і сформулювати основні положення реформ, які сприятливо вплинули на розвиток держави.

IMG_20140930_103828-e1412196762412

Leave a Reply

Your email address will not be published.