«07» липня 2016 року о 13:00 у приміщенні ЦПГКІ Тамариск, що за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова 22, відбудеться круглий стіл Як зробити відкритим місцевий бюджет для громади.

Організаторами круглого столу є ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», ГО «Інститут Громадської Експертизи» та ЦПГКІ «Тамариск».

Даний круглий стіл проводиться в рамках ініціативи “Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!”,  що виконується Одеською обласною організацією “Комітету виборців України”,  Фундації “Відкрите суспільство» та громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні”.

Під час заходу відбудеться громадське обговорення результатів повторного моніторингу відкритості бюджетного процесу у Дніпропетровській міській раді, виявлених проблемних питань та підготовлених експертами рекомендацій із забезпечення відкритості процесу розробки місцевого бюджету для громадян. Зокрема, свої доповіді представлять:

Андреєв Олексій, голова Дніпропетровської обласної громадської організації Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики.

Юхно Валерія, аналітик Дніпропетровської обласної громадської організації Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики.

Літвінов Олексій, виконавчий директор громадської організації Інститут Громадської Експертизи.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти, посадові особи місцевого самоврядування  та всі зацікавлені особи.

Контактна Особа:

Пилипенко Кирил, (050) 154-03-71, tamarisk.org.ua@gamil.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.