ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

ШЛЯХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ: РОЛЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

20 березня 2015 року у м. Дніпропетровськ Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, за підтримки Дніпропетровської обласної Ради та Громадської організації «Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск», проводить Круглий стіл «Шлях європейської інтеграції України: роль громадянського суспільства».

Сьогодні Україна стоїть на шляху нових глобальних викликів, необхідності системних змін, об’єднання влади  та суспільства заради глибинних перетворень в країні.

З моменту підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом Україна офіційно обрала шлях європейської інтеграції, зміцнення та поглиблення двосторонньої співпраці, імплементації стандартів демократії, відкритості та прозорості державних інституцій.

Українська національна платформа, що наразі налічує більше 200 організацій громадянського суспільства України, вважає доцільним об’єднати зусилля влади та громадян заради вирішення нагальних питань необхідного системного реформування.

Запрошуємо представників місцевого самоврядування, активних лідерів громадських організацій, місцевих громад та експертів, зацікавлених у питаннях євроінтеграції України та ролі об’єднань громадянського суспільства у відповідних процесах.

Мета заходу: висвітлення актуальних викликів, що стоять перед громадянським суспільством в умовах європейської інтеграції України, визначення ролі об’єднань організацій громадянського суспільства, зокрема Східного партнерства, у подоланні соціальної кризи в умовах зовнішньої агресії.

До участі у заході запрошено представників Європейського союзу в Україні, Надзвичайного і повноважного Посла Республіки Латвія в Україні Аргіту Даудзе, представників Посольств асоційованих країн, лідерів Східного партнерства в Україні, експертів з питань імплементації стандартів демократії та пріоритетних політик у відповідності до Угоди про Асоціацію.

Для участі у заході необхідно до 16 березня (включно) заповнити реєстраційну форму за посиланням:

 http://goo.gl/forms/sn71ZI1A7d

Витрати на проїзд (до міста проведення Круглого столу і назад) покриваються за рахунок організаторів за умови використання транспорту економ-класу (потяг-плацкарт, автобус) та за наявності проїзних документів. Також під час обідньої перерви учасникам заходу буде запропоновано відвідати фуршет.

Місто проведення: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обласна рада, пр.. Кірова, 2, к.420.

Початок об 11.00, закінчення о 18.00. Реєстрація починається з 10.30.

За додатковою інформацією просимо звертатися до представників організаційного комітету в м. Дніпропетровськ:

Тетяна Карельська, 067 6363240

Олена Скрягіна, 096 9384913

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.