«27» травня 2016 року об 11:00 у приміщенні ЦПГКІ Тамариск, що за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова 22, відбудеться круглий стіл Відкритість місцевого бюджету як інструмент протидії корупції на локальному рівні.

Організаторами круглого столу є ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», ГО «Інститут Громадської Експертизи» та ЦПГКІ «Тамариск».

Даний круглий стіл проводиться в рамках ініціативи “Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!”,  що виконується Одеською обласною організацією “Комітету виборців України”,  Фундації “Відкрите суспільство» та громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні”.

Під час заходу відбудеться громадське обговорення результатів аналізу та моніторингу відкритості бюджетного процесу у Дніпропетровській міській раді, виявлення проблемних питань та вироблення рекомендацій з удосконалення як процесу розробки місцевого бюджету, виконання та звітування за участю громадян. Зокрема, свої доповіді представлять:

Андреєв Олексій, голова Дніпропетровської обласної громадської організації Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики.

Юхно Валерія, аналітик Дніпропетровської обласної громадської організації Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики.

Літвінов Олексій, виконавчий директор громадської організації Інститут Громадської Експертизи.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

Реєстрація на захід за посиланням: http://goo.gl/forms/yZiKIH1zRpEosZGy1

Контактна інформація:

Андреєв Олексій, (066) 77-66-456, dcecrp@i.ua, www.dcecrp.ho.ua

Інформаційний лист 27052016

Leave a Reply

Your email address will not be published.