Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі в рамках проекту ГО «Молодіжна Альтернатива» та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні «МОЛОДЬ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ІНШИМ У ПОШУКУ РІШЕНЬ НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ».

Круглий стіл «Молодь з середовища ВПО в Дніпропетровській області: проблеми та їх рішення на регіональному рівні» відбудеться 16 лютого 2016 року о 10.00 за адресою спуск Калініна, 1 (готель Абрі, навпроти автовокзалу).

Захід присвячений проблемам молоді серед вимушених переселенців та їх інтеграції у нове середовище. Проект передбачає тренінги для молоді з числа вимушених переселенців та спільне вироблення пропозицій до влади щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також підготовка людей до ефективної та якісної роботи з молоддю серед ВПО. Проект у м. Дніпропетровськ триватиме з15 по17 лютого 2016р.

Даний проект — це 5 триденних заходів для молоді серед ВПО, які пройдуть у Харкові, Вінниці, Дніпропетровську, Києві та Запоріжжі.

Мета проекту – встановлення діалогу між молоддю серед ВПО та владою, волонтерами, представниками НУО тощо; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки одне одного та виробити спільне бачення вирішення конфліктів та проблем молоді серед ВПО; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників впливати на владу, змушувати владу чути громаду; встановлення тісних контактів між активною молоддю задля ефективної співпраці; підготовка людей, які будуть далі працювати з молоддю серед ВПО.

Формат проекту – серія круглих столів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик.

Контактна особа у м. Дніпропетровськ – Зезюліна Катерина, 0939535160, 0976407727, miks.dp@gmail.com.

Запрошення-круглий стіл

Leave a Reply

Your email address will not be published.