23 квітня 2014 року у м. Дніпропетровську відбудеться круглий стіл на тему: «Громадський моніторинг ЦНАП та роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг»

Мета заходу:

ознайомитися з результатами громадського моніторингу створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг в Україні, з кращими практиками та типовими проблемами;
обговорити перспективи державної політики у сфері адміністративних послуг.
Круглий стіл організовують Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» та Центр політико-правових реформ.

Запрошуємо до участі у заході представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб. Пріоритет надається представникам організацій, які виконують проекти / заходи, пов’язані з тематикою адміністративних послуг, або планують займатися такою громадською діяльністю.

Для учасників круглого столу організаторами забезпечується: харчування та компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе або автобус, маршрутне таксі). ОБОВ’ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ є отримання персонального підтвердження реєстрації (участі) від організаторів, а також надання організаторам оригіналу проїзних документів.

Заявки на участь у заході приймаються до 17 квітня 2014 року. Для цього необхідно надіслати заповнену реєстраційну форму, що додається, на електронну пошту: tamarisk@tamarisk.org.ua
Підтвердження участі у круглому столі буде надіслано кожному учаснику на вказану ним електронну пошту до 18 квітня 2014 року.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефонами (0562) 36-75-22, (093)137-94-57, а також електронною поштою tamarisk@tamarisk.org.ua
Круглий стіл проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, у рамках проектів, підтриманих також Міжнародним фондом «Відродження» та Міжнародним Вишеградським Фондом.

Реєстраційна форма

Leave a Reply

Your email address will not be published.