12 березня 2018 року в Слобожанській громаді відбувся круглий стіл в якому прийняли участь представники ОДА та органів місцевого самоврядування, активісти місцевих громадських організацій та партнерська громадська організація «Золоті Роки» з м. Львів.

В дискусії про розвиток громадянського суспільства та можливостях для громади в умовах децентралізації прийняли участь Савіна В.С. – радник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА, Єрмак Л.І. – ГО «У Єднанні Сила», Осадчук В.І. – радник голови Слобожанської ОТГ, Гришко Л. – ГО «Золоті Роки».

Віталій Моргун, експерт Центру «Тамариск», поділився досвідом реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в м. Підгородне Дніпропетровської області.

Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

Leave a Reply

Your email address will not be published.