Онлайн зустріч “Крок до безбар’єрності” провів Центр “Тамариск” 29 лютого 2024 року для представників робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості, громадських організацій та громадських активістів.
Іван Мельник, якій вперше потрапив на тренінг проєкту з прав людини, надихнувся на зміни в своєму місті. Іван пересувається у креслі колісному і очолює громадську організацію  ГО «ТМГО «Окрилені надією».
Разом з тренером – консультантом Олексієм Літвіновим, Іван зміг досягти виконання прав людей з інвалідністю транспортною кампанією.
Тернівська громада вже має розклад автобусів для людей, що пересуваються в кріслі колісному. А які бар’єри ще існують у ваших громадах?
Покроковий досвід вирішення завдань з безбар’єрності від Івана Мельника та Олексія Літвінова почули учасники зустрічі з громад Новомосковська, Синельникова, Тернівки, Павлограда.
Діяльність мережі продовжує надихати!
Заходи проводяться в межах ініціативи «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах Дніпропетровській області», яку впроваджує Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Leave a Reply

Your email address will not be published.