Представники Центру “Тамариск” нещодавно взяли участь у вебінарі “Критичне мислення в епоху кризи: Свідомість в умовах інформаційного безладу” й бажаємо поділитися можливістю долучитися до цього вебінару з вами.

Восток SOS у рамках проєкту Швидка онлайн-допомога мешканцям прифронтових територій сходу України в умовах пандемії COVID-19 за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” анонсує першу онлайн-зустріч.

Тема: Критичне мислення в епоху кризи: свідомість в умовах інформаційного безладу

Що буде? За час вебінару кожен дізнається механізми гнучкості та кращої адаптації до змін. Зможе розкрити потенціал знаходження та структуризації інформації, фільтрації джерел, та позбавимось неефективних емоційних реакцій.
Проаналізуємо основні виклики суспільств XXI сторіччя, особливо в умовах світового карантину.
– Навчимося розширяти власні фрейми у сприйнятті нової інформації, та попрактикуємо механізми екологічних комунікацій.
– Сформуємо здатність протистояти інформаційному тиску – перестати вірити всьому, що читаєш, а перевіряти, аналізувати й приймати зважені рішення.
– Дізнаємось чому існують фейки, їх класифікація, та основну мету яку упускаємо.
– Навчимося зберігати власний емоційний баланс, тримати фокус уваги, замислюватись про сенси власних дій.

Вебінар проводить Євген Бондаренко – комунікаційний менеджер Благодійного Фонду Восток SOS, медіаексперт, практичний психолог, тренер та розробник освітніх програм для молоді, державних службовців, громадських активістів, активістів культури та органів місцевого самоврядування. Голова громадської організації,Школа Медіапатріотів/ School of Mediapatriots, майстер фасилітатор програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в Україні, куратор Медіаарт резиденції 2019, ініціатор проєктів “Український блоґінґ: точка_відліку”, “Форум Медіапатріотів: 5 років національної свідомості” та інші.

Восток SOS – Допомагаємо Разом!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.