Культурний колектив «Kukoistus» запрошує українську молодь на короткострокове волонтерство до Фінляндії. Проєкт відбудеться у селі Коркеаоджа і триватиме 2 місяці у період із 1 травня до 31 липня 2023 року.

Культурний колектив прагне збільшити можливості для художньої роботи у фінській сільській місцевості, поєднуючи мистецтво із землею, пропагуючи стійкість та екологічні цінності.

Завдання для волонтерів змінюватимуть залежно від сезону та прогресу будівельних проєктів, а також стану лісу. Будуть враховані навички та інтереси волонтерів.

До участі запрошуються волонтери віком від 18 до 30 років, які цікавляться мистецтвом, екологією, садівництвом, будівництвом, життям у селі. Вони повинні проявляти креативність, гнучкість, терпіння, соціальні навички та позитивний світогляд.

Волонтери проживатимуть у резиденції і готуватимуть їжу на спільній кухні. Там вони зможуть насолодитися сауною на дровах і невеликим озером із крихітним пляжем.

Кінцевий термін подання заявок – 17 квітня.

 

Джерело: https://euneighbourseast.eu/uk/opportunities/korotkostrokove-volonterstvo-v-finlyandiyi-podaj-zayavku-do-17-kvitnya/

Leave a Reply

Your email address will not be published.