Координатор проєктів ОБСЄ в Україні в рамках проєкту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організовує п’ять регіональних одноденних тренінгових семінарів з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в управлінні проєктами, що фінансуються за державні та місцеві кошти, та застосування єдиних керівних принципів.

Запрошуємо представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (до 12 учасників у кожному із запланованих семінарів) взяти участь у зазначених заходах, що відбудуться за наступним розкладом:

1) 4 листопада 2019 року, м. Вінниця – запрошуються представники Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей;

2) 5 листопада 2019 року, м. Львів – запрошуються представники Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської областей;

3) 15 листопада 2019 року, м. Одеса – запрошуються представники Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей;

4) 19 листопада 2019 року, м. Запоріжжя – запрошуються представники Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей;

5) 22 листопада 2019 року, м. Київ – запрошуються представники м. Києва та Київської, Чернігівської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

Для участі в заході просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/sKepW2vL5iYuq72W8 .

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні повністю забезпечує спікерам та учасникам заходу харчування впродовж заходу та покриває усі транспортні витрати. Інформацію щодо місця та часу проведення заходу буде надано додатково.

Контактна особа для отримання додаткової інформації: Анастасія Шовкопляс, асистентка проєктів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні, тел.: 067 239 27 94, електронна пошта: anastasiia.shovkoplias@osce.org .

Leave a Reply

Your email address will not be published.