23 травня 2014 відбулась заключна святкова концерт-акція в рамках інформаційної кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!».

Молоді активісти громадських організацій «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», «Молодь Ювілейного», «Асоціація генеральних штатів студентів Європи – Дніпропетровськ» у такий спосіб залучали увагу громадян міста до свідомого та відповідального вибору президента України.

За підтримки торгівельного комплексу «Пассаж» та АРТ-ТОЛОКИ на центральній площі м. Дніпропетровська лунав заклик від молоді прийти на вибори, а талант дітей полонив перехожих. Вихованці Центру Творчого Розвитку «АМІО» та Дитячого Центру «Артист» створили таку атмосферу свята, яка об’єднала людей різного віку, статусу та національностей заради миру й злагоди у суспільстві.

Волонтери свята роздавали усім бажаючим стрічки та прапорці з українською символікою, флаєра та наліпки. Громадська організація «Арт-МОСТ» запропонувала висловитись з допомогою фарби та пензлів. Таким чином, по завершенню було намальовано рушник України, який символізував незрадливість, натхнення та віру у щасливе майбутнє.

Настрій, який панував впродовж всього вечора, показав, що дніпропетровці прагнуть побудувати гідну, могутню країну. І перший крок – це обрання нового президента України.

.

*****

Інформаційна кампанія «Прийди на вибори! Захисти державу!» проводиться у 16 областях України з метою активізації виборців до дострокових президентських виборів (25.05.2014р.). Організатор акції – мережа «Громадські ініціативи України», партнери у Дніпропетровській області – громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск». Організатори та партнери акції не представляють жодної політичної сили.

Leave a Reply

Your email address will not be published.