В середу 2 листопада 2016 року в офісі ГО Центр “Тамариск” було проведено консультації щодо подачі проектних пропозицій на другий конкурс міні-грантів в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що фінансується Європейським Союзом.

Усі бажаючі взяти участь у конкурсі малих грантів представники ОГС мали змогу отримати відповіді на від експертів Центру “Тамариск” – Татьяна Карельская та Oksana Miroshnichenko.

Разом з учасниками заходу було покроково розібрано документ “Положення про другий конкурс малих грантів «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні»

Були означені пріоритетні тематичні напрямки Конкурсу.
Особливий акцент було зроблено на двох компонентах конкурсу
Компонент № 1 – для міжрегіональних проектів, де заявниками та партнерами мають виступати організації, проекти яких були підтримані в рамках першого конкурсу малих грантів.
Компонент №2 – для усіх інших організацій та ініціативних груп, які виступають заявниками:
• Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання або благодійні організації (коди неприбутковості 005 та 006 або 0036 та 0032), що зареєстровані у Дніпропетровській області.
• Місцеві ініціативні групи .
• Громадські об’єднання, благодійні організації (коди неприбутковості 005 та 006 або 0036 та 0032) з населених пунктів до 100 тис. населення (що зареєстровані у Дніпропетровській області).
Міжрегіональні проектні пропозиції отримають перевагу під час розгляду та оцінювання, але в рамках цього компоненту можна подавати і проектні пропозиції, які не передбачають залучення партнерських організацій.

Детально розглянули процес подачі проектних пропозицій, на що можуть витрачатись бюджетні кошти, тощо.

Нагадуємо, що кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 20 листопада 2016 року ( 23:59 год).
Більш детальна інформація про конкурс на сайті Центру “Тамариск”:
http://tamarisk.org.ua/ogoloshuyetsya-drugiy-konkurs-malih…/

img_6010 img_6012 img_6013 img_6014 img_6015

Leave a Reply

Your email address will not be published.