Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політки оголошує конкурс з відбору партнерів серед інститутів громадянського суспільства Дніпропетровської, Тернопільської областей та Автономної Республіки Кримв межах реалізації проекту № 47698 «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської областей та Автономної Республіки Крим з надання муніципальних послуг»
Мета конкурсу – відібрати найбільш фахових та мотивованих представників з інститутів громадянського суспільства для проведення громадського моніторингу й експертизи діяльності органів місцевого самоврядування з надання муніципальних послуг.
Усі, відібрані за результатами конкурсу, учасники візьмуть участь у спеціалізованому тренінгу з питань організації та проведення громадського моніторингу й експертизи діяльності органів місцевого самоврядування з надання муніципальних послуг.
До участі у конкурсі запрошуються громадські організації та аналітичні центри, що мають досвід аналітичної діяльності чи проведення успішних адвокаційних або лобістських кампаній у Дніпропетровській, Тернопільській областях та Автономної Республіки Крим.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету учасника (анкету можна завантажити з сайту: http://www.dcecrp.ho.ua/) та надіслати її до 23:59 21.10.2013 р. на електронну адресу: dcecrp_concurs@i.ua, зазначивши у темі листа «Конкурс2013». Про отримання заповненої анкети учасника, оргкомітет конкурсу повідомить учасників відповідним листом.
Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам після 28.10.2013 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published.