Проект Програми розвитку ООН в Україні «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні» у партнерстві з Програмною ініціативою “Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошують Конкурс “Відновлення життєдіяльності та захисту прав людини на пост-конфліктних територіях Луганської та Донецької областей”

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації, зокрема благодійні фонди, громадські організації, що діють на території Луганської та Донецької областей. Конкурс не передбачає надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.

Пріоритетні види діяльності у межах конкурсу

ЛОТ 1

 ЛОТ 2

 Заповнену аплікаційну форму та її 2 копії подати чи надіслати поштою на адресу: Міжнародний фонд “Відродження”, вул. Артема, 46, м. Київ, 04053, вказавши Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя», Конкурс Лот 1 (чи Лот 2) Конкурс “Відновлення життєдіяльності та захисту прав людини на пост-конфліктних територіях Луганської та Донецької областей”.

Електронні версії проектних пропозицій надіслати на 2 електронні скриньки – dhrp.ua@undp.org та rol@irf.kiev.ua, вказавши тему повідомлення: Конкурс Лот 1 (чи Лот 2) “Відновлення життєдіяльності та захисту прав людини на пост-конфліктних територіях Луганської та Донецької областей”. Розмір електронних версій проектних пропозицій не повинен перевищувати 5 Mb (5 000Kb).

Останній термін подання проектної заявки – 17:00, 25 серпня.