Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Громадський Сектор Євромайдану, Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариство Лева (Львів) в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» котрий реалізується за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності (SolidarityFund.PL) оголошують конкурс на підтримку громадських ініціатив, котрі спрямовані на розвиток громадянського суспільства України на регіональному та національному рівнях

Умови конкурсу:
Заявки на фінансування можуть подавати організації та ініціативні групи, котрі приймали участь у круглих столах та сесіях планування діяльності в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» у своїх регіонах.

Громадська ініціатива повинна відповідати одному або декільком пріоритетам конкурсу:
А) поширення результатів роботи круглив столів та результатів планування,
Б) підтримка проектів, метою яких є сприяння реалізації визначених пріоритетів для регіону
В) подолання стереотипів присутніх у стосунках Схід – Захід України.
Г) подолання стереотипів відносно Європейського Союзу.

Заявки на конкурс приймаються виключно в електронному вигляді до 30.06.2014 (включно).
Поданням заявки вважається відправлення заповненої форми заяви і бюджету на адресу martyna.michalik@edudemo.org.pl (Скачати форми для заповення можно за посиланням: https://www.dropbox.com/sh/ac9pfj7io5xyu7i/AADDyhYbhTVYO7eg_dDG0w0ea)

Термін реалізації проектів – від 1-го до 3-х місяців. Всі проекти повинні бути завершені до 31 жовтня 2014 року. Початок реалізації проектів варто планувати не раніше 15.07.2014р.

У випадку, якщо у Вас з об’єктивних причин існує потреба почати реалізацію громадських ініціатив раніше, прохання звернутись до організаторів конкурсу надіславши листа на е-mail martyna.michalik@edudemo.org.pl в якому описати ці причини. В такому випадку координатори проекту протягом 10 днів зв’яжуться з Вами і дадуть відповідь чи можливе перенесення термінів.

Бюджет конкурсу
Максимальна сума до фінансування на кожну ініціативу в рамках даного конкурсу може становити не більше ніж 800 доларів США (бюджет подається у гривнях). Всього в рамках конкурсу планується підтримати 10 громадських ініціатив.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Мартина Міхалік
martyna.michalik@edudemo.org.pl
http://www.edudemo.org.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.