Міжнародний фонд «Відродження» оголошує Конкурс «Проведення журналістських та громадських розслідувань у сфері боротьби з корупцією».

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади шляхом навчання та підвищення обізнаності журналістів, громадських активістів щодо проведення антикорупційних розслідувань, застосуванню антикорупційних інструментів на локальному рівні, створення та розповсюдження відповідних методик та практик з метою набуття  компетенції громадських ініціатив у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому рівні.

Учасники конкурсу – громадські організації, їх об’єднання,  асоціації  та ЗМІ, які зареєстровані та діють у Дніпропетровській Запорізькій,  Кіровоградській областях та м. Маріуполі Донецької області.

Загальний бюджет кожного конкурсу –  300 000  гривень.

Максимальний розмір гранту – 120 000 гривень.

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців.

Додаткова інформація

Контакти:  Владислав Романов, керівник представництва Міжнародного фонду «Відродження» у м. Дніпро (Запорізька, Дніпропетровська, Кіровоградська області та м. Маріуполь Донецької області),romanov8153@gmail.com, 067-902-81-53

Leave a Reply

Your email address will not be published.