Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурс на участь у дводенному тренінгу «Вирішення конфліктів та ведення переговорів» для активістів неурядових організацій, ініціативних груп та представників громадянської журналістики з Дніпропетровської області.

Тренінг відбудеться 20-21 лютого 2015 року.

Цілі тренінгу:

  • Забезпечити знання про динаміку конфлікту і фази розвитку конфлікту.
  • Показати і охарактеризувати позиції, які люди займають під час конфлікту.
  • Представити та випробувати дві стратегії ведення переговорів.
  • Подати основні поняття ведення переговорів.

Тренінг відбувається в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який направлений на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад в 5-ти областях України: Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській. Проект покликаний активізувати локальні громадські організації України до використання найкращих практик та інструментів для ефективного представництва інтересів місцевих громад.

Учасники тренінгу обиратимуться на конкурсній основі. Перевага надаватиметься учасникам, які працюють в містах, районних центрах, селах та селищах Дніпропетровської області і їх робота спрямована безпосередньо на місцеві громади.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити та відіслати анкету учасника (додається) на електронну пошту: v-morgun@ukr.net з темою листа: «Тренінг у Дніпропетровську».

 

Останній термін подачі анкет: до 18.00 13 лютого 2015 року.

Навчання, проживання, харчування для учасників забезпечують організатори. Запрошеним учасникам тренінгу при необхідності компенсуватиметься проїзд.

По додаткову інформацію просимо звертатися до координатора проекту – Юрія Степанця (тел. 067 9607264) або місцевого координатора – Віталія Моргуна (тел. 067 3114167).

* * *

Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» здійснюється завдяки фінансовій підтримці Національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 16 регіонів України в рамках діяльності мережі «Громадські ініціативи України».
Більше інформації про мережу та нашу діяльність на веб-сторінці: ngonetwork.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.