Проект «Адвокація та підвищення спроможності уряду в сфері міграції» запрошує представників НУО, активістів та представників державних організацій та інституцій, взяти участь у програмі малих грантів на навчання та проходження практики в сфері захисту прав негромадян.

Заявки прийматимуться протягом двох місяців. Більше дізнатися про умови участі, процедуру та спосіб подачі заявки можна у розділі «Конкурс на отримання малих грантів».

Програма малих грантів спрямована на підтримку ініціатив з підвищення кваліфікації, отримання знань та навичок шляхом проходження практичного чи теоретичного навчання на базі міжнародних, європейських організацій інституцій чи НГО, що працюють чи проводять навчання в сфері захисту прав мігрантів чи адвокації.

1. Загальні критерії

Заявник може бути представником не громадської організації, громадським активістом, адвокатом чи представником державного профільного органу, що спеціалізуються на роботі з різними категоріями мігрантів.

У мотивувальній частині заявник має оцінити потенційний довгостроковий вплив результатів підвищення кваліфікації на його індивідуальну професійну діяльність та на діяльність організації чи установи, яку він/вона представляє.

Проектні пропозиції надаються протягом 2 місяців з моменту оголошення конкурсу. Попередньо, заявник має самостійно подати заявку на проходження практичного чи теоретичного навчання до відповідної приймаючої сторони, та узгодити можливість такого навчання, строки та умови. До пропозиції додаються листи підтвердження від приймаючої сторони. Заявка на отримання малого гранту може бути подана до узгодження з приймаючою стороною, але буде розглядатися виключно при умові, що до закриття конкурсу малих грантів, заявник додасть до заявки зазначені підтвердження приймаючої сторони.

Заявник подає пропозицію у двох екземплярах – українською та англійською мовами.

2. Програмна тематика.

a. “Практичне застосування законодавства та захист прав мігрантів”

Заявник подає заявку на отримання малого гранту для фінансування проходження практичного навчання або теоретичного навчального курсу, що впроваджується визнаними європейськими громадськими організаціями, навчальними закладами чи інституціями. Специфічною метою навчання є отримання навичок та знань щодо застосування міжнародного на національного законодавства в сфері захисту прав мігрантів: біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства, трудових мігрантів Заявник визначає сферу своїх професійних інтересів та тематику навчання самостійно в межах зазначених тем.

b. “Ініціативи з Адвокації та Поширення Обізнаності”

Заявник звертається за фінансуванням практичного чи теоретичного навчання в обраній європейській організації чи інституції що спеціалізується на підвищенні обізнаності чи адвокації з метою захисту прав мігрантів.

Фінансуються як безпосередня участь у роботі чи проектах зазначених інституцій так і проходження теоретичних навчальних курсів чи тренінгів за наведеною тематикою.

3. Розмір фінансування.

Максимальний розмір фінансування 3 500 євро.

4. Форма проекту.

Ця інформація розроблена на допомогу потенційним заявникам щодо розробки проекту:

Пропонується висвітлення наступних питань у заявці:

– Інформація про організацію (назва, контактна інформація, прізвище та контакти керівника організації, сфера та види діяльності організації, джерела фінансування, релевантні поточні чи минулі проекти в сфері захисту прав негромадян.)
– Якщо подається індивідуальна заявка (ім’я, сфера професійної діяльності, досвід, робота у проектах та у якій якості, повний опис діяльності, пов’язаної із захистом прав негромадян)
– Суть проекту на отримання малого гранту, цілі, задачі та очікування;
– Оцінка потенційного довгострокового впливу результатів підвищення кваліфікації на індивідуальну професійну діяльність та на діяльність організації чи установи, яку представляєте.
– Термін реалізації проекту;
– Очікувані результати
– План оцінки успішності (індикатори);
– Додаткова інформація (рекомендаційні листи)
– Бюджет

5. Принципи фінансування

Фінансування в межах малого гранту передбачає покриття витрат, пов’язаних із оплатою вартості навчання, чи інтернатури, транспортних витрат, витрат на проживання, вартість навчальних матеріалів чи засобів, заходів щодо подальшого поширення

Фінансування малого гранту не може бути використане для будь – яких інших цілей окрім визначених цілями та програмною тематикою малих грантів.

6. Оцінка та відбір заявок.

Кожен проект оцінюватиметься з точки зору ефективності та потенційного довгострокового впливу.

Заявки кандидатів оцінюватимуться членами Наглядової ради проекту та затверджуватимуться шляхом голосування під час засідань Наглядової ради.

*Увага! Якщо Ваша заявка передбачає виконання у конкретні строки чи дати, Вам необхідно вказати на це, у такому випадку Ваша заявка розглядатиметься Наглядовою радою в режимі електронного голосування. В такому випадку, Вам необхідно подати заявку не пізніше ніж за 3 тижні до запланованої дати виконання.

7. Критерії оцінки:

Відповідність основним цілям Проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду в сфері міграції»;
Можливий довгостроковий вплив;
Відповідність бюджету;
Наявність підтверджень від приймаючих організацій чи установ;
Відповідність професійних інтересів та діяльності тематиці навчання та проекту в цілому
Якість організації, що представляє заявник.

Більше про процедури отримання малих грантів.

З додатковими питаннями щодо участі у конкурсі звертайтесь до офісу ВБФ «Право на Захист», менеджер Проекту – Дарина Толкач.

Заявки надсилаються у визначеному форматі електронною поштою на d.tolkach@r2p.org.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published.