Маєте гостру тему, цікавих героїв та суспільний інтерес до цієї історії – подавайте заявку на фінансування у спільному проекті Дніпропетровської обласної організації НСЖУ та ІА «Пильний погляд», за підтримки фонду «Відкрита демократія»/ Opendemocracy.net/ (Великобританія).

Через війну сьогодні поза увагою ЗМІ та суспільства залишаються такі важливі для демократичного суспільства теми, як справедливий доступ до правосуддя, громадський контроль за діями влади, захист соціальних та трудових прав, робота профспілок та правозахисників і багато інших. Це ще один наслідок російської агресії проти нашої держави і народу.

  • Мета проекту: повернути втрачені через війну теми та голоси людей в наші ЗМІ.
  • Основні жанри: розгорнуте інтерв’ю, розслідування, аналітична стаття чи нарис.

Розмір фінансової підтримки (у вигляді гонорарів за підготовлені матеріали) у середньому складатиме 7-10 тисяч гривень, в залежності від жанру та складності обраної теми. Усього буде обрано 10 учасників проекту.

  • Пріоритетні теми:

– захист соціальних, економічних чи трудових прав;

– громадський контроль за владою в умовах війни;

– доступ до правосуддя;

– захист від дискримінації в умовах воєнного стану;

– діяльність профспілок та правозахисних організацій в умовах війни.

Вибір тем не обмежений і журналісти можуть запропонувати власну тему. Головне, щоб це була суспільно важлива та актуальна тема.

  • Прийом заявок на участь у конкурсі відбуватиметься до 7 червня 2022 року (включно).
  • Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету https://forms.gle/U9tb4deipMuQXNXx7
  • Термін підготовки матеріалів – до 1 місяця з моменту затвердження теми.

Усі матеріали будуть опубліковані в ІА «Пильний погляд». Учасникам буде надана можливість опублікувати свої матеріали в інших ЗМІ, включаючи  Opendemocracy.net

  • Для додаткових питань чи консультацій пишіть: poglyad@gmail.com або телефонуйте 0979732158 (контактна особа Сергій Гузь).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.