12

ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  оголошує Конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Дніпропетровській області. Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

 

Мета конкурсу підтримати ініціативи місцевих ОГС та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

До конкурсу запрошуються:

 • Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006)  та новостворені ініціативні групи[1].
 • Громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006) та ініціативні групи з населених пунктів до 100 тис. населення.

Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

Не можуть бути учасниками конкурсу і отримувачами грантів громадські та благодійні організації, що:

 • знаходяться в стані ліквідації;
 • докладали будь-яких зусиль або вчиняли дії для впливу на членів Оціночного комітету чи організатора, адміністратора конкурсу з метою незаконного прийняття рішення на їхню користь.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:

 • Захист та просування прав людини;
 • Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
 • Протидія корупції;
 • Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;
 • Допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.
 1. Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Конкурсу:
 • організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.);
 • публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та інш.;
 • інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності. [2]

Цей перелік не є вичерпним.

 

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45 000 грн.

Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група –  90 000 грн.

Сума очікуваного гранту від Центру «Тамариск» повинна становити не більше 90% всіх необхідних витрат, передбачених бюджетом проекту. Решта 10% витрат організація чи ініціативна група повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел, або надання безоплатних робіт чи послуг.

Термін подачі проектної пропозиції: 15 липня 2015 року ( 23:59 год).

Термін реалізації проекту:  до 6 місяців, починаючи з 1 вересня  2015 року.

 Додатки :Положення, Аплікаційна форма, Бюджет

Представники організації та ініціативних груп, які зацікавлені у подачі проектних пропозицій   можуть звертатися до Менеджера конкурсу за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектних пропозицій.

Свої запитання можна надсилати на  електронну пошту: tamarisk@tamarisk.org.ua – до 05 липня 2015 року.  Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на веб-сайті організації:

Контактна особа – Тетяна Карельська. Тел.: (067) 63-63-240

Ассистент проекту – Пилипенко Кирил. Тел.: (0562) 36-75-22 (з 10:00 до 17:00),

(050) 154-03-71

[1] ініціативна група – не менше п’яти осіб, які об’єднані спільною суспіль-корисною метою та діяльністю, яка не передбачає отримання та розподілу прибутку.

[2] Створення веб-ресурсів (сайтів, сторінок) необхідно обґрунтувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published.