Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Мета конкурсу:
Активізація громад в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській областях через реалізацію невеликих соціальних проектів зі значним залученням місцевих жителів до заходів проектів.

Цим конкурсом ми також хочемо підтримати проекти організацій, які впроваджуватимуть досвід вже реалізованих успішних ініціатив (в тому числі з інших регіонів), створюючи при цьому партнерства, коаліції, мережі. Як одне з можливих джерел успішних ініціатив ми рекомендуємо використовувати опубліковані успішні ініціативи конкурсу «Краща громадська ініціатива України», з якими можна ознайомитись за цим посиланням ngonetwork.org.ua/blog/uspikh/

Умови конкурсу:
Заявки приймаються від неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих територіальних громад, а також підтримують інноваційні ініціативи громади.

Учасники конкурсу — громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями;

Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:
розвиток громадської активності в громадах та об’єднання зусиль мешканців для вирішення проблем громади \ або ж спільної роботи над розвитком громади;
передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
матимуть довготривалі результати;
запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
беруть на себе забезпечення просвітницької діяльності для соціально вразливих груп громадян, активістів місцевих громад і ініціативних громадських груп.
Залучають/використовують досвід успішних ініціатив конкурсу « Краща громадська ініціатива України» *;
Ініціативи, що передбачають створення партнерств, коаліцій, мереж, (у тому числі міжрегіональних) для їх виконання *.

* Співпраця між організаціями при реалізації проектів може бути у будь-якому вигляді, який дозволить поширити досвід успішної ініціативи, в тому числі такі як: запрошення тренера, який розповість про успішну ініціативу, запрошення консультанта для ознайомлення з доброю практикою, проведення спільних заходів, здійснення «дзеркальної діяльності» в організаціях-партнерах, тощо.

• Термін реалізації проектів – від 3 до 5 місяців.
• Розмір гранту – еквівалент 800 доларів США.
• Заявки приймаються до 31 серпня 2014 року включно.
• Початок реалізації проектів варто планувати не раніше 1 жовтня 2014 р

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТІВ:
• відповідність проекту пріоритетам конкурсу;
• використовують успішні практики НУО;
• передбачають співпрацю з іншими НУО при реалізації проекту
• практична спрямованість результатів проекту;
• реалістичність виконання проекту, наявність чіткого плану його реалізації, визначеність очікуваних результатів;

Перевага в конкурсі надаватиметься проектам, які носитимуть інноваційний характер, будуть виконуватися у співпраці з органами місцевого самоврядування, та/або інших неурядових організацій України (без обмеження по регіонам), використовуючи при цьому успішні практики вже реалізованих ініціатив.

Не розглядатимуться проекти:
• Від поодиноких приватних осіб, політичних та релігійних організацій;
• підтриманих іншими спонсорами;
• бюджет запиту від Громадських ініціатив Україні, яких перевищує 800 доларів США;
• проекти направленні на боротьбу зі ВІЛ/СНІД, туберкульозом;
• надіслані лише електронною поштою;
• Що передбачають закупівлю матеріалів для ремонту, (будівництва та побудову дитячих майданчиків, якщо більше як 40% бюджету проекту спрямовані на закупівлю та встановлення обладнання для такого дитячого майданчика).

Заявки приймаються до 31 серпня 2014 року включно. Заявки, що надійдуть після 30-го серпня 2014 року розглядатися не будуть. Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем та фактичним надходженням на електронну пошту вказану в оголошенні.

Заявка на грант повинна подаватися в одному примірнику українською мовою за формою, яка додається на поштову адресу: координатору малих грантів мережі «Громадські ініціативи України» Нелі Лавріненко, вул Мстиславська 38а, кв 44, м. Чернігів, індекс 14000; Україна, а також обов’язково дублюватись на електронну адресу n.lavrynenko@cym.org

Оголошення результатів конкурсу – 15 вересня 2014 року на веб ресурсі Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» — ngonetwork.org.ua/ в розділі «Новини мережі».

Leave a Reply

Your email address will not be published.