– Якщо Тобі цікаві основні тенденції розвитку електронного бізнесу в Україні!

– Якщо Ти хочеш дізнатися, як створити власний стартап, познайомитися із кращими студентськими пропозиціями у сфері інновацій в цифровій економіці та нових технології у сфері ІКТ.

– Якщо Тобі цікаво долучитися до формування нових проектів для майбутнього конкурсу «Sikorsky Challenge 2015» та «Польська допомога для розвитку 2015».

Тоді зареєструйся до участі у підсумковій конференції проекту «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!»

Конференція відбудеться 19 листопада 2014 року в головному корпусі НТТУ «Київський політехнічний інститут» в залі Вченої Ради за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 37, корпус №1.

Участь у конференції є безкоштовною, учасники самостійно покривають витрати, пов’язані з проїздом та перебування в Києві. Для участі в конференції необхідно зареєструватись до 14 листопада включно за посиланням: Реєстраційна форма

З програмою конференції можна ознайомитися тут: Програма конференції

До участі у конференції запрошуємо активну студентську молодь, аспірантів, викладачів ВНЗ, представників інноваційних структур ВНЗ, представників венчурних фондів, бізнес-ангелів, керівників та власників ІТ фірм України.

Якщо Вам потрібно запрошення щоб взяти участь у конференції Ви його можете завантажити за посиланням: Запрошення

Проект «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу» співфінансується та виконується у рамках програми «Допомога Польщі для розвитку 2014». Детальніша інформація про проект: http://www.virtualhighwayua.org/

Із запитаннями звертайтесь до організаторів:

Іван Кульчицький, президент АЄІ, тел. (050) 9292396, Email – kul.ivan@gmail.com
Юлія Лашина, проектний менеджер НТТУ КПІ, Тел.: (044) 406-80-19, Моб.: (068) 1184749, Email – y.lashyna@gmail.com

Детальніша інформація про конференцію: http://cstei.lviv.ua/ua/item/960

Leave a Reply

Your email address will not be published.