– Більш ніж 100 тисяч вимушених переселенців (станом на 28 квітня 2015 року) потребують негайного працевлаштування – заявив міністр соціальної політики Павло Розенко .

Українці і раніше займали далеко не останнє місце на ринках торгівлі «живим товаром». Не допустити потрапляння нової хвилі українців на ринки «живої праці» -основна мета нового проекту «Запобігання торгівлею людьми та експлуатації праці вимушених переселенців», який почався у квітні цього року, який виконує «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» («Інша освіта») у партнерстві з Донецькою міською громадською організацією «Альянс»

22 травня 2015 року у рамках проекту пройде прес-конференція. В ході заходу відбудеться інформування громадськості про початок проекту, його цілі та задачі, розкриття проблематики торгівлі людьми у контексті вимушених переселенців.

Місце проведення: вул. Скрипника, 14-А, м. Харків.

Розклад прес-конференції:

13-45 – 14-00 – Реєстрація.

14-00 – 14-15 – Виступи спікерів:

1. Генеральний консул Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Дніпропетровську –д-р Детлеф Вольтер (вступне слово).

2. Координаторка проекту – Наталя Семиволос (цілі та задачі проекту, про досягнення попереднього проекту)

3. Начальник відділу координації соціальної роботи Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА – Гончарова Людмила Миколаївна (робота Департаменту соціального захисту населення у напрямку протидії торгівлі людьми).

4. Викладач Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є Жуковського, психолог Олена Долгополова – (Готові продатися: чому вимушені переселенці можуть стати жертвами торгівлі людьми).

15-00 – 15-30 – Неформальне спілкування зі спікерами

Присутні – представники громадських організацій, журналісти, які в даній тематиці працюють.

Проект «Запобігання торгівлею людьми та експлуатації праці вимушених переселенців», реалізується за підтримки за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччина (за додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проекту Наталі Семиволос semyvolos.unaedi@gmail.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published.