29 червня 2016 року в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося чергове засідання Клубу Позитивних Змін на тему: «Використання мультиплікації в діяльності НДО».

У заході взяли участь представники організацій громадянського суспільства, волонтери, громадські активісти.

Експерти Центру «Тамариск» Віталій Моргун І Олександр Мітьков розповіли про історію виникнення ідеї, ознайомили учасників з технікою створення соціального мультиплікаційного ролика, продемонстрували  успішні приклади мультиплікаційних роликів, які створені учасниками їх тренінгів та майстер-класів.

Вони підкреслили, що техніка створення соціального мультиплікаційного ролика є універсальним інструментом для роботи з дітьми, батьками, молоддю, громадськими активістами тощо. Особливо велику зацікавленість викликали мультиплікаційні ролики, створені дітьми – переселенцями  із  Дебальцево, Красногоровки та Авдіївки Донецької області.

В ході спілкування учасники прийшли до висновку про необхідність використовувати створення соціальної мультиплікації як інструмент ефективної комунікації між людьми різного віку, позиції, світогляду тощо.

Захід проводився в рамках проекту «Підвищення потенціалу НДО Центральної та Східної України», який реалізується  Центром «Тамариск» за підтримки Національного Фонду Демократії.

1 2 3 4 5

Leave a Reply

Your email address will not be published.