23 травня 2018 р. у м. Дніпро в Центрі «Тамариск» проведено чергове засідання Клубу позитивних змін. Цього разу участь у заході взяли переможці конкурсу міні-грантів з Центральної та Східної України.

Карельська Тетяна, директор Центру «Тамариск», презентувала новим учасникам Клубу історію, напрямки та діяльність організації. Учасники заходу побачили, як різні підходи та інструменти працюють у Підгородненській пілотній громаді Центру «Тамариск».

Про результати діяльності в цій громаді розповідав Констянтин Муха, член Клубу позитивних змін, голова громадської організації «Простір активної молоді» та експерт Центру «Тамариск» з розвитку місцевих громад. Він продемонстрував, як на базі міського будинку культури методом соціальної анімації (оживлення) можна досягти активізації місцевої громади.

Після презентацій у учасників було багато запитань та бажання впровадити подібні зміни у власних громадах

Захід проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.