22 листопада 2018 року у Центрі «Тамариск» зібрались член Клубу позитивних змін. Приводом для зібрання активних представників громадського сектору Дніпропетровщини став Другий форум «Громадянське суспільство Дніпропетровської області: розвиток та взаємодія».

Форум проводиться в рамках області другий рік поспіль. Збирається велика кількість активних представників громадянського суспільства, які підводять підсумки року, планують заходи на наступний та наповнюють пропозиціями План реалізації обласної «Програми розвитку громадянського суспільства». Велике значення має і обмін успішними практикам під час панельних обговорень та дискусій.

Клуб позитивних змін, що дістав назву «Обговорення програми Форуму громадянського суспільства Дніпропетровської області» розпочався з мозгового штурму для напрацювання пропозицій для обговорення програми.

Біли визначені ведучий та модератори столів Стратегічної сесії з розробки пропозицій до Плану реалізації обласної Програми розвитку громадянського суспільства на 2019 рік.

Далі відбулось обговорення тематики секцій, визначення модераторів та спікерів. У ході роботи були виокремлені 6 секцій, що будуть працювати під час Форуму та закріплені відповідальні члени Клубу. Були обрані наступні сесії: «Робота з молоддю», «Активізація місцевих громад», «Робота з людьми, що опинилися в кризових ситуаціях», «Гра «Аніматор демократії», «Ток-шоу «Діалог як інструмент взаємодії: реальність та перспективи», «Презентація «Інструменти громадського контролю».

Отже, робота Клубу позитивних змін вкотре продемонструвала, що Форум – саме той комунікаційний захід, який може об’єднувати громадськість області для вирішення важливих питань, здійснювати обмін досвіду та планувати великі події, роблячи конкретний результат.

Захід відбувся в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.