11 лютого 2023р в Дніпрі Центр Тамариск провів  тренінг для громадських активістів “Канали комунікації та інформаційна безпека під час війни”.

Учасники разом з тренеркою Ларисою Скрипченко говорили про інформаційну безпеку,  джерела достовірної інформації про особливості висвітлення волонтерської праці в умовах війни.

На практиці активісти спробували відрізнити фейки від правди, навчилися користуватися ботом «перевірка», ознайомилися з поняттям фактчекінг та з сайтами, які займаються фактчекінгом.

Гостя заходу Олена Ростовцева розповідала про роботу телеканалу “Суспільне Дніпро”,  про стандарти журналістики. “Суспільне” єдиний в Україні телеканал, що працює за рахунок податків українців. Учасницям тренінгу запропонували запросити ЗМІ висвітлити будь-яку подію. Представники громадських організацій та волонтерських груп розповідали про свої проєкти та події, отримали зворотній зв’язок від кореспондентки Олени Ростовцевої, яка розповіла правила складання прес-релізів.

Захід відбувся в межах проєкту ПРООН “ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни”, що впроваджується Громадською спілкою “Мережа ХАБів громадянського суспільства України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.