Триває ІV Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» для журналістів, матеріали яких є інформацією «носієм-рішень». Інститут екуменічних студій УКУ запрошує журналістів до участі у конкурсі! Та просить посприяти у розповсюдженні інформації про конкурс серед журналістів вашого видання.

Прийом конкурсних матеріалів триватиме до 7 червня 2015 року.

Критерії відбору матеріалів:

– роботи повинні містити конкретні рішення проблем та відповідати на актуальні питання світового, національного чи місцевого значення; бути доступними для розуміння широкого кола людей; сприяти подоланню концептуалізму на основі дослідження конкретного прикладу; мають бути креативними; базуватись на моральних цінностях та журналістській етиці; передавати складність і комплексність певного феномену та різні підходи для його сприйняття.

– обсяг конкурсних робіт: друковані – не більше 15 тис. знаків, відеоматеріали тривалістю до 60 хв., аудіоматеріали – до 30 хв.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати конкурсні матеріали, що відповідають вимогам Конкурсу, та опубліковані, показані, озвучені в українських ЗМІ українською або російською мовами та розміщенні в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2014 року по 7 червня 2015 року разом з заповненою анкетою, встановленого зразка.

Конкурсні матеріали, відібрані студентами Інституту екуменічних студій УКУ, та надіслані матеріали від журналістів, оцінюватиме експертне журі.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. і відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримують дипломи учасників Конкурсу. Нагородження переможців відбудеться під час VIIIЕкуменічного соціального тижня (жовтень 2015 року).

Нагадаємо, що «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій). III Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» відбувся у жовтні 2013 року. Вперше конкурс «Репортери надії в Україні» було проведено 2009 року.

Матеріали з поміткою «На конкурс» надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17 або на електронну адресу reporternadii@gmail.com

Детальніше про конкурс http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery

Leave a Reply

Your email address will not be published.