Оголошується набір учасників з усієї України на IV волонтерський еко-табір у НПП “Слобожанський” (8-18 вересня 2014, Харківська обл.) для прокладання еко-стежки та облаштування презентаційної зали

Приїзди з 8 по 18 вересня у Національний парк “Слобожанський” та прокладай еко-стежку через природні та історичні пам’ятки, а також візьми участь у оформленні презентаційної зали разом з нами! У тебе буде унікальна нагода отримати базові навички роботи із деревом, спробувати себе в оформленні інтер’єру, поглибити свої знання про дику природу та взаємодію із нею, дізнатися цікаві факти із історії Слобідської України, навчитися жити в гармонії із собою та оточуючим середовищем, зустрітись з незвичайними людьми.

Програма табору складатиметься із виконання трудових завдань: розчищення та маркування стежки, створення на ній альтанки, вказівників, дизайн інтер’єру презентаційної зали, створення в ній лав, карнізів для виставок, стендів для інформації та сувенірів; неформальних освітніх заходів: презентацій, екскурсій, майстер-класів; посиденьок біля вечірньої ватри із барабанним та малиновим джемом ;).

Проживання (у наметах), харчування та витрати на проїзд від Харкова забезпечують організатори. Організаційний внесок від учасника – 100 грн за 10 днів.

Хочеш приєднатися? Заповнюй анкету до 29 серпня

Інформація про місце проведення табору:

НПП “Слобожанський” – це молодий парк, розташований у Краснокутському районі Харківської області, який включає в себе більше 5 тисяч гектарів землі. Територія парку – це унікальні для Харківської області реліктові болота, діброви, бори та лісові озера, різноманітна флора та фауна. Наталіївська садиба, Співочі тераси, Пархомівський художній музей, Краснокутський дендропарк – це ще не повний перелік цікавинок, які оточують парк.

Детальну інформацію та анонси майбутніх еко-таборів шукайте на сайті, вк та фейсбук

Leave a Reply

Your email address will not be published.