DSCN7275-225x300Активісти, журналісти та представники громадських організацій Дніпропетровської області 20 і 21 листопада — почали навчатися у IV ШКОЛІ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН  Центру підтримки громадських і культурних ініціатив  «ТАМАРИСК».

Програма «Мережа Центрів Позитивних Змін»  — це практична допомога в реалізації громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей і розвиток місцевої громади. Мета – допомогти людям змінювати життя на краще в своїй громаді — місті, рійоні, селищі, селі. Ця програма для громадських і благодійних організацій, будинків культури та бібліотек, соціальних центрів,освітніх установ Дніпропетровської області.

Школа включає у себе 6 тренінговіх сесій, одну з яких наші учасники вже відвідали, тема тренінгу: «Активізація громади: як створити умови для конструктивного діалогу між представниками різних сфер та секторів»

На сесії № 1  за допомогою тренера Наталії Стаднічук ми глибше DSCN7281-300x225розглядали та ознайомлювалися з поняттями: «Громада», чим є місцева громада, цілі і принципи розвитку місцевої громади, основні підходи, що використовуються громадськими активістами у процесі розвитку місцевої громади; соціальна анімація, роль соціального аніматора, фази процесу розвитку, який проводить соціальний аніматор, місія, функція, роль соціального аніматора, лідер або аніматор як особистість, творець капіталу. Ще опанували мистецтво діалогу, фасилітацію у громаді та зовнішню комунікацію: залучення громадян.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.