Мета тренінгу:

–          Ознайомлення учасників з доступними можливостями пошуку дофінансування для підприємств в рамках Європейських Фондів з деталізацією фінансової перспективи на 2014-2020 роки.

–          Розуміння учасниками засад та принципів реалізації проектів в рамках Нової Фінансової Перспективи на 2014-2020 роки.

–          Реалізація практичних занять “крок за кроком“ з оформлення документації, необхідної для отримання європейських фінансових ресурсів.

–          Надання практичних рекомендацій та аналіз успішних практик стосовно того, як написати успішний бізнес-план, як провести аналіз мікро- та макрооточення підприємства та сконструювати коректний фінансовий план.

 

Цільова група проекту: власники, керівники та працівники малого та середнього бізнесу (МСП), представники сфери фінансового та юридичного консалтингу, зацікавлені в залученні інвестицій з фондів ЄС на ведення та розвиток своєї діяльності, інші зацікавлені особи.

 

Тренерська група:

Микола Смолінський – президент CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів.

Томаш Яніак – юрист та економіст (МВА), експерт з пошуку фінансових ресурсів та управління проектами для сектору малих та середніх підприємств (МСП), фахівець з освітніх та інвестиційних проектів. Має великий досвід в сфері консалтингу стосовно джерел фінансування інвестиційних проектів та з розвитку міжнародного бізнесу на території Польщі, м. Лодзь (Польща)

Маркус Єропулос – експерт з фінансового аналізу, написання, управління та звітування інвестиційних проектів, Лодзь (Польща)

 

Тематика тренінгу

1.      Європейські фонди для фірм на 2014-2020 роки

2.      Інвестиційні проекти: алгоритм підготовки, аналіз можливих джерел фінансування, алгоритм аплікування

3.      Фінансовий аналіз проекту

4.      Підготовка проектної документації  – крок за кроком

5.      Звітування проекту

По завершенню навчання учасники отримають:

–          Вміння та навики ідентифікації проектів, що можуть бути дофінансовані з Структурних Фондів ЄС

–          Ознайомляться з базовими поняттями, що дасть можливість готувати коректні та успішні заявки для отримання інвестиційних дотацій

–          Отримають навики оцінки потенціалу підприємства/інституції стосовно можливого рівня дофінансування з фондів ЄС – “Чи моя ідея має шанс на дотацію?”

–          Отримають навики писання інвестиційних заявок.

–          Навчаться практично підходити до мистецтва “написання проектів” та до оцінки проектів.

 

Під час практичних занять на основі кейсів учасники тренінгу пройдуть процес створення проектної заявки від оцінки проблеми до подачі заявки через генератор заявок.

 

Кількість учасників: 25-30 осіб

Деталі та реєстрація тут: http://www.ceasc-bw.com/products/trening-buiseness-may/

Leave a Reply

Your email address will not be published.