МГО «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів із західних областей України до  участі у проекті «Схід-Захід: Редакції за обміном». В рамках проекту 16-18 вересня відбудеться ознайомчий прес-тур до Харкова.Учасники прес-туру отримають можливість поспілкуватись з місцевими колегами, органами державної влади та громадськими організаціями, задати ті питання, які хвилюють населення їхніх регіонів та разом обговорити актуальні питання українського медіа-простору.

Такі міжрегіональні обміни журналістів між півднем/сходом та заходом України мають на меті сприяти діалогу та розумінню контексту роботи одних та інших.

Програма передбачатиме такі заходи:

День 1 – дискусія між учасниками, представниками ЗМІ та громадськими активістами, екскурсія.
День 2 – візити в 3-4 провідні редакції міста (газета, ТБ/радіо, онлайн медіа), спільна вечеря з представниками редакцій. Тема: стандарти журналістики, менеджмент, проблеми медіа-сектору в регіоні.
День 3 – зустріч з органами місцевого самоврядування (міськвиконком, облрада, ОДА). Тема: діалог влади з пресою.

Детальнішу програму учасники отримають напередодні прес-візиту.

Тривалість прес-візиту: 3 дні
Дати: 16-18 вересня
Місто: Харків

Інтерньюз-Україна покриває проживання, харчування та проїзд запрошених учасників заходу.
Якщо Ви зацікавлені взяти участь у проекті, будь ласка, заповніть ОНЛАЙН-АНКЕТУhttp://bit.ly/east-west-media-exchange до 10 вересня 11:00.

Ми повідомимо Вам про результати відбору до 18:00 11 вересня, а також надішлемо подальшу організаційну інформацію.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до координатора прес-туру Ольги Михайліченко – omykhaylychenko@internews.ua, 050-845-36-02.

Довідка:
МГО «Інтерньюз-Україна» – одна з найбільших громадських організацій, що працює в сфері медіа та комунікацій в Україні з 1996 р. Місія організації полягає в утвердженні європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. Діяльність організації спрямована на розвиток незалежних і плюралістичних ЗМІ в Україні, підвищення стандартів роботи журналістів, удосконалення законодавчої бази, що регулює відносини в сфері медіа, розвиток демократії та основ громадянського суспільства, розвиток нових медіа, налагодження ефективної взаємодії між ЗМІ, громадськими організаціями та владою. Веб-сайт: http://internews.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published.