[metaslider id=5906]

07 квітня 2017 року в місті Дніпро відбувся обласний форум «Інтеграція ВПО та розвиток громад: кращі практики», організований проектом Ради Європи- «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

На форумі були презентації кращих практик інтеграції ВПО за напрямками:

  • «Інтеграція через реалізацію культурних та освітніх проектів»;
  • «Інтеграція через надання соціальних послуг»;
  • «Інтеграція через ініціативи із працевлаштування та підвищення спроможності ВПО».

Також  у другій частині форума учасники пропонували пропозиції щодо заходів які мають бути проведені в регіоні для підвищення захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

На обласному форумі виступив Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Віталій розповів присутнім про діяльність ініційованою громадською організацією «Громадський холдинг» «Група впливу» у рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі». Особливу увагу Віталій приділив  розповіді про інформаційну кампанію та флеш-моб, який провела в м. Дніпро ГО Центр «Тамариск» разом з партнерами.

В кінці виступу Віталій акцентував на зареєстрованому в ВР законопроекту № 6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян».

Віталій наголосив, що на сьогодні під законопроектом підписалося 24 народних депутатів України і цього  не досить, щоб ухвалити цей законопроект. І оскільки прийняття цього закону є вкрай необхідним для 4 % українських виборців, Віталій запропонував направити лист до обласної влади та депутатів ВРУ з проханням підтримати законопроект №6240.

[metaslider id=5906]

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.