ЗАХИСТ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У дніпропетровській ОБЛАСТІ

 4 лютого 2016 р., м. Дніпропетровськ,

готель «Дніпропетровськ»,

10.00 – 16.30

 

 Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Центром політичних студій та аналітики за сприяння Посольства Нідерландів, починаючи з вересня 2015 року, здійснює проект «Захист прав внутрішньо переміщених осіб та боротьба з порушенням їх прав шляхом підвищення інституційного потенціалу місцевого самоврядування та реалізації соціальної реінтеграції». Даний проект охоплює Запорізьку, Дніпропетровську, Львівську, Полтавську, Харківську та Херсонську області.

На семінарі будуть розглядатися питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб, стану реалізації прав та інтересів ВПО у Дніпропетровській області з боку органів влади, використання інструментів захисту прав ВПО та адвокасі кампанії. Також будуть представлені результати реалізації проекту в інших областях України. Під час семінару планується напрацювати пропозиції щодо необхідних першочергових кроків поліпшення становища ВПО та взаємодії з органами місцевого самоврядування як у Дніпропетровській області, так і в Україні в цілому. Напрацьовані пропозиції будуть покладені в основу проектів нормативно-правових актів місцевих та центральних органів влади.

У семінарі візьмуть участь представники програми MATRA, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Центру політичних студій та аналітики.

 До участі у семінарі запрошуються: внутрішньо переміщені особи, представники громадських організацій та органів влади, які займаються проблемами ВПО.

Для участі у семінарі необхідно заповнити заявку (форма додається) та надіслати її до 02.02.2016 р. до 18.00 на електронну адресу: ige-2010@i.ua

 Контактна особа: Наталія Літвінова, моб. тел. 066-98-55-433, e-mail: ige-2010@i.ua

 

Семінар відбудеться у конференц-залі готелю «Дніпропетровськ» за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 33, 11 поверх .

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.