11 травня 2017 року у місті Тернівка відбувся тренінг «Соціальна мультиплікація в громаді». Тренером заходу був Віталій Моргун – менеджер з комунікацій та експерт з розвитку громад Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск». Захід проходив у приміщенні камунального заклоду  «Тернівська міська централізована бібліотечна система»  біблиотека для дорослих, який організувала Анжелла Тутова голова громадської організації «Агенція сталого розвитку міста Тернівка дніпропетровськї області».

Учасники тренінгу оволоділи інструментом створення мультиплікаційних роликів, а також дізналися як можна застосовувати мультиплікацію для розвитку міста. Адже Віталій розповів про успішні практи застосування цьго методу в роботі  у сфері  культури, бібліотеками, громадськими організаціями, дітьми та молоддю, окремими категоріями населення, такими як внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, тощо.

Цей тренінг є дуже важливим  для представників місцевої громади, адже соціальна мультиплікація використовується в різних аспектах життя громад та їх розвитку. Практика показала, що за допомогою цього інструменту можна вирішити не просто проблемні питання, які турбують аудиторію, з якою працюєш, а й налагодити добрі стосунки.  Важливо зазначити, що сторення мультфільмів – це комунікаційний процес, під час якого уасники можуть відкритись один одному у неформальній обстановці, що допомагає об’єднувати зусилля, знаходити партнерів та разом вирішувати питання, які турбують громаду.

Тренер отримав позитивні відгуки та запрошення до подальшої співпраці з місцевими активістами, громадськими ти культурними діячами. Тренінг відбувся за фінансової підтримки Європейського Союзу, в рамках проекту «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», який адмініструє в Дніпропетровській області громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.