06  червня 2018 року в приміщенні комунального закладу  будинок дитячої творчості міста Підгородне відбулася чергова зустріч в рамках роботи Діалогового майданчика.

У зустрічі прийняли участь представники міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, представники районної дитячої бібліотеки, будинку дитячої творчості, місцева активістка та представник  громадської організації «Українська етнічна громада» Оксана Єськова.

Зустріч відкрив Віталій Моргун — директор Підгородненського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, який нагадав присутнім теми цієї зустрічі та передав слово фасилітаторці діалогів — Олені Скрягіній.

Олена розпочала з короткого представлення учасників та запитання: Що чекаєте від сьогоднішньої зустрічі?

Після того як учасники поділилися своїми очікуваннями, вони перейшли до презентації роботи своїх закладів.

Першим виступила Юлія Равшанова з презентацією напрямків роботи районної дитячої бібліотеки.

Другою виступила директор районного будинку дитячої творчості Марина Капука, яка поділилася успіхами своєї організації. Розповіла про те, як працюють колективи і звернула увагу на проблеми, з якими стикається її комунальний заклад.

Наступним презентував роботу свого закладу Віталій Моргун.

Свою презентацію Віталій розпочав тим, що сказав присутнім: «Я гадаю, що будинок культури повинен змінити офіційно свою діяльність і тому я Вам презентую роботу свого закладу як успішний приклад роботи закладу культури і громадських організацій».

Після презентації Віталія Моргуна присутні зазначили, що  краще стали розуміти напрям роботи міського будинку культури та те, що  вони не очікували побачити таку кількість роботи.

Олена Скрягіна запропонувала Віталію Моргуну розповісти присутнім про Програму розвитку культури м. Підгородне та с. Перемога на 2018-2020роки,  яка існує в місті Підгородне.

Віталій презентував напрямки Програми, розповів про можливості,  які є в Програми та про недоліки, які є, на його думку, в Програмі.

Присутні відмітили, що Програма потребує змін, які дозволять залучити максимально всі організації громади, що дотичні до культури.

  Після презентацій та обговорення питань, Олена Скрягіна запропонувала учасникам подумати над тим, яка буде наступна зустріч,  хто повинен на ній бути, і які результати повинні ми всі отримати від наступної зустрічі.

Результатом сьогоднішньої зустрічі стало загальне рішення щодо порядку денного наступної зустрічі:

  1. Кожна організація або громадський активіст, який працює в сфері культури, повинен підготувати презентацію проектів, які він або вона планує реалізовувати в майбутньому.
  2. Кожна організація або громадський активіст, який працює в сфері культури, повинен підготувати свої пропозиції до Програми розвитку культури в м. Підгородне та с. Перемога на 2018-2020роки.
  3. Підготувати проект рішення Підгородненської міської ради щодо внесення змін до Програми розвитку культури в місті Підгородне та села Перемога на 2018-2020 роки.
  4. Запросити депутатів – членів комісії з питань освіти, медицини, роботи з молоддю та сприяння розвитку культури та спорту Підгородненської міської ради,  Юнкевича Олександра Олексійовича –  депутата Дніпропетровської обласної ради.
  5. Підготувати пропозиції щодо налагодження ефективної комунікації між депутатами різних рівнів та представниками культури міста Підгородне.
  6. Підготовка та створення групи в вайбер, як майданчика ефективного спілкування.

Віталій Моргун

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.