Хто я в своїй громаді?

З таким запитанням 26 березня 2023 року відбулася інтерактивна гра з обговоренням з молоддю с. Спаського на базі Спаського сільського клубу-філії.
В рамках заходу молодь, що проявляє зацікавленість до розвитку громади, за допомогою Гри «Світ Громад» ознайомилася як кожен член громади впливає на розвиток свого села. Також в кооперативі за допомогою соціального симулятора учасники познайомилися з інструментами розвитку громади та розвинули свої навички в напрямку фінансової грамотності, податкової та політичної культури.
Після гри фасилітатор Юлія Колєснік допомогла учасникам сформувати їхні ідей з активізації громадського та культурного життя в селі, напрацювали конкретний перелік пропозицій заходів, які молодь планує втілити в життя.
Також, вже конкретно заплановані подальші зустрічі з розробки ідей та пошуку ресурсів для їх втілення. В свою чергу, майстер гри «Світ Громад» Антон Вусик погодився долучитися та допомогти з організацією ще розвиваючих ігор, майстер-класів та тренінгів для активної молоді.
Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.