1-4 листопада 2022 року  в Центрі «Тамариск» відбувся онлайн тренінг «Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки» для учасників ІV «Школи інформування та комунікації». Тренерка-коучиня Наталія Стаднічук ознайомила громадських активістів з моделлю розвитку людських цінностей «Інтегральна спіральна динаміка». Концепція описує 8 рівнів, кожен з яких відображає відповідний спосіб мислення та цінностей.

Як звертатися до цільової аудиторії з ключовим повідомленням? Що слід врахувати? Яка вона, зрозуміла мова? Такі питання розбирали учасники Школи під керівництвом тренера Наталії Стаднічук.

Під час чотирьох онлайн занять учасники визначали власні цінності та цінності своїх цільових аудиторій, були розглянуті практичні аспекти залучення громадян з різним світоглядом до конструктивної громадської  діяльності ти побудови порозуміння між людьми з різними цінностями.

Не всі учасники змогли брати участь протягом усіх занять, у богатьох вимикали світло, або не працював інтернет. Але всі учасники змогли отримати запис та задати свої питання тренерці.

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.