16 грудня 2014 р. у місті Львові проводився семінар-обмін «Виклики підтримки громадських неурядових організацій та посилення їхнього голосу на локальному рівні»

 У семінарі взяли участь представники ресурсних центрів, центрів правової інформації, інших організацій, які надають консультаційну, методичну та іншу підтримку громадським ініціативам на місцях.
В рамках заходу учасники мали змогу на основі власного досвіду визначити та узагальнити виклики, які сьогодні стоять перед інститутами громадянського суспільства, обмінятись досвідом, здійснити спільну роботу над пошуком ідей для власної роботи та спільної діяльності із партнерами. Фасилітаторами заходу були Тетяна Яцків (Львів) та Наталія Стаднійчук (Дніпропетровськ).
Темами, які найбільш згадувані як «виклики» та з якими працювали учасниками семінару, стали: участь інститутів громадянського суспільства у попередженні та протидії корупції; фінансування; робота з цільовими групами; професіоналізація інститутів громадянського суспільства; співпраця з владою; активізація участі громадських об’єднань та громадян; комунікація. Також приділено окрему увагу питанням роботи інститутів громадянського суспільства в час конфронтації насильства в регіонах України.
Захід проводився програмою правової підтримки НУО ГО «Центру громадської адвокатури» (Львів) в партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) у рамках проекту «Посилення голосу неурядових організацій в Україні», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
DSC_054111111 DSC_0581111110

Leave a Reply

Your email address will not be published.