Тренінг “Розробка інформаційних повідомлень. Сторітелінг, як інструмент впливу.”  проводився в Центрі “Тамариск” з 16 по 19 листопада 2022 р для активістів з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кировоградської та Луганської областей. Керівниця проєкту Тетяна Карельська привітала учасників  проєкту IV «Школа інформування та комунікації» та виразила надію, що навіть важкі часи не змусять нас послабити громадську діяльність та розбудову демократичного суспільства.

Громадські активісти – люди, що вже мають довіру, і цю довіру можна підсилити, або втратити. Тому комунікації дуже важливі. Учасники Школи навчалися будувати промову за допомогою структури «SERMON».  Кожен з них спробував використати даний метод в темі, актуальній для його громадської організації, та отримав підтримуючий зворотній зв’язок.  В діяльності громадських організацій дуже важливо вміти доносити ідеї та смисли, додавати емоції в розповідь. Під кожну аудиторію, мають бути свої акценти та наголоси, зазначила тренерка. Кожен з учасників розповів історію, всі вони були різні, але жодна з історій не залишила аудиторію байдужею.

Учасники IV Школи говорили по новій  досвід роботи у важких умовах війни, міграційної та енергетичної кризи. Навчалися знаходити мову ефективного спілкування, як з представниками цільових аудиторій, так і з органами влади. Під час тренінгу зав’язувались нові партнерські відносини між громадськими організаціями та планувалась майбутня співпраця.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.