12 травня 2020 року Центр «Тамариск» знов продовжив навчання для  студентів «Школи інформування та комунікацій». Цього разу це був майстер-клас «Онлайн інструменти для командної роботи».

Тренер — фасилітатор  Наталія Стаднічук знайомила учасників з онлайн платформою Miro. На майстер-класі учасники дізналися про можливість використання дошки Miro для візуалізації інформації, проведення мозкових штурмів та обговорень, спільного планування проектної діяльності тощо.

Громадські активісти давно звикли працювати з колегами та своїми цільовими аудиторіями в демократичному стилі, тому що треба почути та побачити кожного, врахувати його думку та зафіксувати пропозицію.  Однак лише один з учасників майстер-класу знав  про цей інструмент комунікації раніше, але ніхто ще не працював з ним. Візуалізація на онлайн платформі Miro вирішує усі ці завдання. Тому не дивно, що учасники були в захваті.

Відгуки були емоційними:

  • «Дуже круто, особливо для роботи внутрі команди.»
  • «Це фішка! Для планування, контролю виконання завдань в проєкті — неперевершене!»
  • «Розширення бачення можливостей діджиталізації, саме Miro — дуже корисний інструмент»
  • «Завдяки Наталії Стаднічук я вже проводжу навчання в ZOOMі. Вона під час карантину ознайомила з багатьма варіантами комунікацій online під конкретні завдання. Після цього майстер-класу я вже знаю, як буду використовувати Miroдля своєї роботи. Вдячна Центру «Тамариск» за супровід і підтримку під час ізоляції!».

Без сумніву, нові знання та й навички сприятимуть роботі активістів в громадських організаціях, органах самоорганізації населення, об’єднаних територіальних громадах. Діджиталізація  неминуча. Організація, яка використовує сучасні технології,  впорається з труднощами навіть у складні часи.

Захід проведено  в рамках проекту «Підвищення інформаційно — комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.