Два десятка громадських активістів, що представляють 17 організацій з Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей, зібралися в Дніпрі для участі у сьомому, завершальному тренінгу в рамках проекту «6 Школа позитивних змін», який реалізується Центром «Тамариск». Дводенний тренінг був присвячений темі «Стратегічне планування».
«Під час тренінгу ви зможете отримати практичні знання та навички щодо стратегічного планування діяльності та розвитку громадських і благодійних організації, дізнатися з чого воно складається та чим відрізняється від інших планів організації. Ознайомиться з інструментами та техніками формулювання місії, аналізу трендів, критеріями постановки цілей тощо», – зазначила у вітальному слові до учасників заходу директор ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Тетяна Карельська.


Учасники тренінгу представляли самий широкий спектр громадських організацій, які працюють в різних напрямках. Значна частина з них працює з вимушеними переселенцями. Познайомившись один з одним, вони розділилися на команди, і разом визначали цілі стратегічного планування, сперечалися про місію громадських об’єднань, формулювали основні напрямки своєї роботи…
«Активісти-початківці дуже часто не надають стратегії і довгостроковому плануванню належної уваги. А то і звертаються до даної теми лише тому, що розробка стратегії є обов’язкового умовою для отримання гранту від донора. Мета нашого тренінгу – дати їм зрозуміти, що розробка стратегії дуже важлива насамперед для життєздатності самої організації», – підкреслила провідний тренер «Школи позитивних змін» Наталія Стаднічук.

По завершенню дводенного тренінгу його учасники вже самостійно змогли сформулювати ключові стратегії щодо основних напрямків діяльності своїх організацій. Розробити по крокам розвиток своєї структури в середньостроковій перспективі. А, головне, навчилися користуватися інструментами, які дозволяють оцінити отримані результати.
Школа Позитивних Змін проводиться в межах проекту Центру «Тамариск» «Підтримка громадських ініціатив в Центральній та Східній Україні», який реалізується за фінансової підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.