4 лютого 2023 року в Центрі Тамариск пройшов майстер клас “Громадська експертиза діяльності органів влади в умовах війни” для учасників IV Школи інформування та комунікації.  Учасники разом з тренером Олексієм Літвіновим  визначали існуючи основні моделі взаємодії між громадянським суспільством, активістами, органами влади та суспільством. Визначили також основні інструменти та ресурси інститутів громадянського суспільства для просування власного впливу. 

Громадські активісти під час вправи шукали інформацію у відкритих джерелах офіційних структур органів влади і визначали яку саме експертизу вони хочуть зробити і які експерти для цього потрібні. Виявляється, що навіть під час війни можна зробити якісну експертизу силами громадських організацій. Але слід враховувати, що деякі теми можуть порушувати безпеку у військовий час. Які саме теми не варто досліджувати, а які навпаки розповідав Олексій Андрєєв – експерт аналітик, адвокат.

В результаті майстер-класу, учасники дізналися як саме проводиться експертиза, якої підготовки вона потребує і які наслідки для громади може створювати.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.